İstanbul Mimari Maket Firması Görseli

Mimari maket Firmamız 3D modelleri oluşturmak için 3D baskı, tasarım, model ve maket teknolojisini kullanmaktadır. Birçok inşaat firması tanıtımları nı yapabilmeleri için 3D animasyon hizmetleri ile 3D modeli birleştirerek sunum zenginliği ve müşteri memnuniyeti aramaktadır.

İşte biz Yeditepe Maket bu mimari maket  talebi en üst düzeyde karşılamak ve firmalara gerekli desteği vermek hedefimizdir. istanbul mimari maket uygulamalarında teknolojinin gerektirdiği normlara uygun son gelişmelerden haberdar bir ekip çalışması, gerektiği miktarda maket ölçeklendirmesi, doğru malzeme seçimi, renk ve doku uyumu, temiz yüzeyler elde etmek ve en önemlisi zamanında teslime sadık kalmaktadır.

Mimari maket oluşturacak tasarım ekibi ayrıntıları en ince detayına göre hesaplar, yapımında örneğin proje değişikliğine gidilirse maket görüntüsü ile imalatını d eğiştirip güncelleyebilir. Mimari makette peyzaj projesi kesinlikle yapılmaktadır. Yani binanın yanında çevre de oldukça önem arz ediyor.  Genelde satışa yönelik pro jelerde doğadan alınmış bir parça içinde gibi görülmek isteniyor. Bu, özellikle konut projelerinde çok faydalı oluyor. Herkes dairesinin yerini ve yönünü, nasıl bir manzarası ola cağını görüyor. Topografya hakkında bilgi sahibi oluyor. Kat kesitleri de yapılmışsa, evin odalarının birbirleriyle ilişkisini de görebiliyor.

Teknolojinin zamanla maket yapmayı gereksiz hale getireceğini düşünen çok kişi var. Ancak maket yapımında 3boyutlu yazıcıların asla yapamayacağı çok fazla iş var, örneği n kurgu, peyzaj, renk ve doku gibi birçok kalemde kesinlikle yetersiz kalacaktır. Maket canlı görünümü sayesinde 3D görüntü ya da animasyondan çok daha etkili olduğu yadsınamaz bi r gerçektir. Her açıdan farklı bir görüntü sunduğu için tercih ediliyor. Canlı maket 3D animasyon veya iki boyutlu çizimden çok daha anlatıcı yanıyla öne çıkıyor.

İstanbul Mimari maket firmaları içerisinde istanbul mimari maket tecrübeli kadrosu zamana saygısı, ekip çalışması, müşteri memnuni yeti ve teknolojik gelişmelerin takibinivizyon edinmiş 10 yıllık firmadır.

  • Demirli Grup Referansı
  • Satiroglu İnşaat Referansı
  • Aqar İstanbul Referansı
  • Urgancilar Referansı
  • İdl Yapi Referansı
  • Beyoğlu Evleri Referansı
  • Anıl Beton Referansı
  • Anıl Park Referansı
  • Kalamış Yapı Referansı